התחברות/הרשמה לאתר

מדיניות הפרטיות

פרטיותך חשובה לנו ולכן אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדיניות הזו. זוהי מדיניות הפרטיות של אתר מרכז רפאל – מרכז הדרכה בינלאומי להכשרת מטפלים ומשלבים התנהגותיים (ABA). מדיניות הפרטיות מתארת את האופן שבו אנו – מרכז רפאל, אוספים ומשתמשים במידע אישי במסגרת הפעילות באתר.

מדיניות הפרטיות חלה עליך כמשתמש באתר, גם אם לא רכשת את השירותים המוצעים בו, למעט הוראות החלות על משתמשים המבקשים לרכוש שירותים בלבד.

אם, לאחר שקראת את המדיניות, מצאת שהיא איננה תואמת את השקפתך או רצונותיך, עליך להימנע מהשימוש באתר. אנו נצטער על כך, אך זו זכותך המלאה. בכל עת ניתן לפנות אלינו לכתובת:  office@merkaz-refael.co.il בכל בקשה ופניה בנוגע למדיניות זו. 

ייתכנו שינויים במדיניות הזו בשל אופיו הדינאמי של האתר, של רשת האינטרנט ככלל ושל היבטי החקיקה והרגולציה שיכולים לחול על הפעילות באתר. אנו נפרסם מראש הודעה על שינויים צפויים באתר עצמו, או בשיגור הודעת דואר אלקטרוני ובה נפרט את מהות השינוי ומועד כניסתו לתוקף. הסכמתך למדיניות זו מהווה גם הסכמה לכל מדיניות חדשה שנודיע עליה מראש. במהלך תקופת ההודעה ועד כניסתה לתוקף של המדיניות החדשה תינתן לך האפשרות להודיע על אי הסכמתך לה ובהתאם תפוג הרשות שניתנה לך להשתמש באתר. 

בשל מגבלות השפה העברית, בחלק קטן של המקרים הניסוח הוא בלשון זכר בלבד, אך מדיניות זו מתייחסת כמובן גם לכן, הנשים.

התקצירים המופיעים בצד ימין לאורך המדיניות יספקו לך הצצה ברורה ומהירה על נוהגי הפרטיות שלנו, אולם הם אינם תחליף למדיניות המלאה. 

אנו מציעים לך מידע וכלים בתחום ה-ABA.

כללי

האתר מציע מידע ותכנים המרוכזים בסרטונים בנושאים טיפול ושילוב התנהגותי בילדים עם אוטיזם ועיכוב התפתחותי (על פי גישת ה-ABA). 

מדיניות זו מלמדת על המידע שאנו אוספים, מה אנו עושים עם המידע, עם מי אנו משתפים אותו וכן היבטים נלווים נוספים.

לשם התקשרות עמנו ועל מנת לצפות בשיעור אתה מתבקש למסור פרטים חיוניים מינימאליים בלבד.

מסירת פרטים 

בעת יצירת קשר עם מרכז רפאל באמצעות דף “צור קשר”, נבקש ממך למסור לנו פרטי התקשרות כדוגמת: שם, טלפון וכתובת דוא”ל. 

במסגרת פעילותך באתר תוכל להזין את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ולקבל מאיתנו דיוור מתחום ה-ABA. בכל עת תוכל להודיע לנו כי אינך מעוניין עוד בקבלת דיוור כאמור.

כדי לשלם באמצעות האתר, על מנת להשכיר סרטון, נזדקק שוב לפרטיך האישיים וכן למספר כרטיס האשראי. לתשומת הלב – פרטי אמצעי התשלום שלך מטופלים במישרין על ידי חברת סליקת התשלומים ולא על ידינו. אנו לא מקבלים לידינו את פרטי אמצעי התשלום שלך ולא שומרים את הפרטים הללו.

לא מוטלת עליך חובה מכוח חוק למסור את הפרטים המצוינים לעיל, אך אם תבחר שלא למסור אותם לא נוכל לספק לך מענה הולם ואת השירותים הכרוכים במסירת הפרטים.

מעת לעת יתכן שנבקש ממך פרטים נוספים, כדי לאפשר את ביצועו של שירות מסוים. כך לדוגמה, בפניה אלינו בבקשה כלשהי, יתכן שנבקש ממך פרטים נוספים הנוגעים לבקשתך.

על מנת שנוכל לענות לפנייתך עליך למסור פרטים נכונים, מעודכנים ומדויקים.

עליך למסור פרטים נכונים בלבד

יצירת קשר עם מרכז רפאל, באמצעות האתר, מחייבת אותך למסור פרטים מזהים. מסירת פרטים שגויים, לא מעודכנים או מוטעים יפגעו באפשרותנו להשיב לך. אנו מבקשים להוקיע מקרבנו את כל מי שמנסה להתחזות לאחר או למסור פרטים מטעים. לכן, אתה מצהיר שכל הפרטים שמסרת לנו הם נכונים ומדויקים.

אנו אוספים את המידע שאתה מוסר לנו ומידע אודות הפעילות שלך באתר.

המידע שאנו אוספים

כאמור, אנו אוספים את המידע שאתה מוסר לנו בעת פעילותך באתר. מלבד המידע שאתה מוסר לנו בעת פעילותך באתר, כמו מרבית אתרי האינטרנט, מחשבי השרת שלנו קולטים נתונים לגבי הפעילות של משתמשי האתר, כדוגמת הדפים שנצפו, משכי הפעילות באתר, סוג התוכן שנצפה, הפעולות שבוצעו באתר, כתובת האינטרנט (IP) שהוקצתה למחשב המשתמש באתר לשם הגישה לאינטרנט, אתר האינטרנט שממנו הגיע המשתמש לאתר ועוד.

המידע הזה נאסף בחלקו כתהליך סטנדרטי ואוטומטי ברשומות (‘לוגים’) של האתר ובנוסף, נקלט ומנותח לדוגמה על ידי חברות המספקות לאתר שירותי מידע וניתוח סטטיסטיים כדוגמת Google Analytics, וכן שירותי אבטחה לאתר והגנה מפני תקיפות של האקרים.

אנו אוספים מידע כדי לספק לך את שירותי האתר.

מדוע אנו אוספים את המידע?

המידע שאנו אוספים מאפשר לנו לספק לך ולמשתמשי האתר האחרים את השירות, וכן לשם פעילות שוטפת הכרוכה בניהול האתר, בבקרה על המתרחש בו, באבטחה שלו ובביצוע שיפורים ותוספות לאתר. נוכל להשתמש במידע שנאסוף גם כדי לפנות אליך בהודעות ולספק לך מידע נוסף בנוגע לפעילויות מרכז רפאל.

אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם חברות סליקה או אנליטיקה.

עם מי אנו משתפים את המידע?

אנו משתפים מידע עם חברות אחרות, רק ככל ששיתוף זה נדרש על מנת לממש את המטרות שלנו לאיסוף המידע. בכלל זה ייתכן ונשתף את המידע שלך עם חברות סליקה וחברות אנליטיקה שמספקות לנו פרטים על השימוש באתר.

כמובן שנשתף מידע אם החוק מחייב אותנו לעשות זאת, לדוגמה במקרה שאנו מקבלים צו בית משפט לגלות מידע.

שימוש במידע סטטיסטי ואנונימי לא יחשוף את פרטייך.

מידע סטטיסטי ואנונימי

מידע סטטיסטי ואנונימי איננו כפוף לדיני הגנת הפרטיות. אנו רשאים לאסוף, למסור ולשתף מידע מסוג זה ללא מגבלות. יחד עם זאת, אם נשתמש במידע מסוג זה, לא נעשה כל פעולה שביודעין עלולה לחשוף פרטים מזהים שלך.

גם אם נשנה את המבנה התאגידי שלנו נמשיך לפעול על פי מדיניות זו.

שינוי מבנה תאגידי של מרכז רפאל

אם מרכז רפאל ישנה את המבנה התאגידי שלו, אתר זה ימשיך לדבוק בעקרונות מדיניות פרטיות זו ולאסוף ולהשתמש במידע האישי שלך רק בהתאם לכתוב בה.

המידע שלך נשמר אצל ספקי אירוח בארץ או בחו"ל.

היכן נשמר המידע?

המידע שאנו אוספים נשמר במאגר המידע שלנו, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981,המאוחסן על גבי מערכות המחשב של האתר, וכן אצל ספקי אירוח שרתים וגיבוי מידע, שעשויים להימצא גם מחוץ לגבולות ישראל. מידע נוסף, כפי שמפורט במדיניות זו, נאסף ונשמר על ידי חברות אחרות (כדוגמת חברות אנליטיקה, סליקה וכיו”ב). אף הן יכולות לשמור את המידע מחוץ לגבולות המדינה. הסכמתך למדיניות זו, מהווה גם הסכמה לשמירת המידע בחו”ל.

אנו נשמור את המידע אודותיך רק ככל שנדרש לכך.

משך הזמן שבו נשמור את המידע

אנו שומרים סוגים שונים של מידע לתקופות שונות, בהתאם למטרות השימוש והאחזקה שבהם, כדי לספק את שירותינו, למטרות הולמות וככל שנדרש בהתאם לדרישות החוק.

את פרטי הקשר שלך נשמור כדי לאפשר לנו ליצור קשר איתך, לצורכי בקרה, תיעוד, ארכוב ולצרכים משפטיים. בכל עת, תוכל לפנות אלינו לכתובת: office@merkaz-refael.co.il ולבקש להפסיק ליצור קשר איתך. אנו ניענה לבקשתך, אולם לתשומת ליבך, אנו נמשיך לשמור עותק מפרטייך לצרכים משפטיים ולצורך תיעוד וארכוב. אנו רשאים לשמור מידע לא מזהה ללא מגבלה. בהתאם לנדרש נמחק או נסיר פרטים מזהים ממידע שאיננו זקוקים לו עוד כמידע מזהה.

מדיניות פרטיות זו חלה רק על אתר זה.

נוהגי פרטיות של אתרים אחרים

מדיניות הפרטיות הזו נוגעת לפעילות באתר בלבד. האתר עשוי לכלול הפניות לאתרים אחרים – שם הפעילות איננה מנוהלת על ידינו ובהתאם, נוהגי הפרטיות שלהם יכולים להיות שונים. כך גם דף הפייסבוק שלנו מנוהל בכפוף לנוהגי הפרטיות של פייסבוק ולא לפי מדיניות זו. כפי שמצאת לנכון לעיין במדיניות זו, מומלץ לעיין גם במדיניות של כל אתר אליו הופנית מהאתר שלנו.

כן, אנו משתמשים בקוקיז ובאמצעים נוספים השומרים מידע במחשב שלך כדי לנהל ולשפר את האתר.

השימוש שלנו בקוקיז

כמו אתרים רבים אחרים באינטרנט, גם אנו משתמשים בקוקיז ובתגים ואמצעים סטנדרטיים לביצוע ולניטור פעילויות באתר. אנו משתמשים בסוגים שונים של קוקיז, למטרות שונות, לדוגמה כדי לשפר את האתר ואת חויית המשתמש בו.

קוקיז הם קבצים קטנים שמחשב-שרת אינטרנטי שולח למחשב המשתמש, כאשר המשתמש מבקש לצפות באתר אינטרנט. המכשיר שלך מוחק באופן אוטומטי חלק מהקוקיז, כאשר אתה סוגר את הדפדפן שלך. קוקיז אחרות ממשיכות להישמר על גבי המחשב שלך. תוכל לצפות בסוגי הקוקיז שאנו משתמשים בהן ובתאריכי התפוגה שלהן באזור ההגדרות (settings) בדפדפן שאתה משתמש בו.

כל דפדפן מאפשר לך לנהל את העדפותיך ביחס לקוקיז. אתה יכול לחסום או להסיר קוקיז – את חלקן או את כולן. לתשומת לבך: חסימה או הסרה של קוקיז עשויה להשפיע על חווית המשתמש שלך באתר.

תוכל למצוא מידע נוסף על קוקיז ברשת, לדוגמה, בויקיפדיה בכתובת: https://he.wikipedia.org/wiki/עוגייה_(אינטרנט).

בנוסף, אנו נשמור מידע מקומית באמצעות הדפדפן שלך. שמירת מידע הנוגע לפעולות שביצעת באתר, מאיצה את העלאת האתר בפעם הבאה שתיכנס אליו ותכוון אותך לפעולות באתר שהבעת בהן עניין. בכל עת, תוכל למנוע את שמירת המידע המקומית דרך ההגדרות בדפדפן שלך.

באפשרותך להימנע מאיסוף מידע עליך על ידי מערכות לניתוח נתונים.

מערכות לניתוח נתונים

אנו משתמשים בכלי פרסום וניתוח נתונים כדוגמת האתר Google Analytics של חברת Google. כלים אלה מציבים במחשב שלך קוקי שנשלטת ומנוהלת על ידם. החברות המפעילות כלים אלה עשויות לאפשר לך להימנע מאיסוף המידע שלך על ידן באמצעות התקנת תוסף לדפדפן, כדוגמת Google Analytics Opt-Out Browser Add-on. נדגיש כי כלל האתרים הללו מוצעים ונשלטים על ידי החברות הללו ולא על ידינו.

האתר לא מיועד לקטינים ואיננו אוספים במודע מידע על עליהם.

פרטיות ילדים

האתר איננו מיועד לילדים. איננו אוספים במודע מידע מזהה אודות ילדים וקטינים מתחת לגיל 18. אם נבין או יגיע לידיעתנו, שקיבלנו לידינו, או שאספנו מידע על קטין, נדאג למחוק אותו בהקדם. אם אתה מאמין שאנו מחזיקים במידע כזה, אנא פנה אלינו לכתובת: office@merkaz-refael.co.il ונטפל בפנייתך בהקדם.

נתונה לך בחירה שלא לקבל הודעות מאיתנו.

הבחירה שבידך

בכל עת תינתן לך האפשרות לבקש מאיתנו להפסיק לשלוח אליך הודעות בדוא”ל. אנו נענה לבקשתך בתוך פרק זמן סביר, בהתאם למגבלות התפעוליות, לאחר קבלת בקשתך. בנוסף, עומדת לרשותך זכות מוקנית בחוק לעיין במידע שעליך, השמור במאגר המידע של האתר ולדרוש את תיקונם או מחיקתם של פרטים שגויים, מוטעים או לא מעודכנים.

אנו מאבטחים ומגנים על המידע שלך.

אבטחת מידע

אנו מיישמים מערכות ונהלים לאבטחת מידע במטרה להגן על המידע מפני שימוש לרעה ושימוש בלתי מורשה. כך לדוגמה, הגבייה באמצעות כרטיס אשראי נעשית באמצעות תשתית סליקה מאובטחת של ספק של מרכז רפאל, העומדת בתקן אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי האשראי (PCI-DSS). המערכות הללו מצמצמות את סיכוני האבטחה, אך אף אחת מהן איננה מספקת ביטחון מלא ומערכות האתר, לרבות התוכנות המשמשות אותו אינן חסינות מתקלות והתקפות. לכן, איננו מתחייבים שהמידע שלך יהיה חסין מפני פגיעה וגישה בלתי מורשית.

מדיניות הפרטיות מהווה חלק מתנאי השימוש באתר.

תנאי השימוש

מדיניות פרטיות זו הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש שלנו באתר.

אנו כאן בשבילך.

פניות

אם לדעתך פרטיותך נפגעה באתר, אנו מצרים על כך. נשמח לעמוד לרשותך ולהתייחס לפנייתך במהירות המרבית. ניתן לפנות אלינו לכתובת: office@merkaz-refael.co.il 

עידכון

עודכן לאחרונה ביום: 30.10.2019

כניסה לאתר

הרשמה לאתר

דילוג לתוכן