התחברות/הרשמה לאתר

תנאי שימוש באתר

תנאי השימוש באתר מרכז רפאל חלים עליך גם אם אינך רוכש שירותים מהאתר, למעט הוראות בתנאים אלה החלים רק על משתמש הרוכש שירותים המוצעים באתר.

אנו מברכים אותך על שבחרת להשתמש באתר. בעת ביקורך באתר תוכל לקבל מידע ותכנים המרוכזים בסרטונים העוסקים בטיפול ובשילוב התנהגותי בילדים עם אוטיזם ועיכוב התפתחותי (על פי גישת ה-ABA).

מסמך זה הוא חוזה מחייב בינך לבינינו – מרכז רפאל, והוא קובע את התנאים המשפטיים בנוגע לשימוש באתר.

אנו ממליצים להקדיש זמן לקריאה של תנאי השימוש כיוון שהם חלים על השימוש שלך באתר. אם, לאחר שקראת את התנאים, מצאת שהם אינם תואמים את השקפתך, או רצונותיך, עליך להימנע מהשימוש באתר. אנו נצטער על כך, אך זו זכותך המלאה.

בכל עת ניתן לפנות אלינו לכתובת:  office@merkaz-refael.co.il בכל בקשה ופניה בנוגע לתנאים אלה.

האתר אינו מיועד לילדים מתחת לגיל 18. ככל שהנך מתחת לגיל 18 וברצונך ליצור קשר עמנו, אנא פנה אלינו בדרכים חלופיות.

ייתכנו שינויים בתנאים אלה, בשל אופיו הדינאמי של האתר, של רשת האינטרנט ככלל, ושל היבטי החקיקה והרגולציה שיכולים לחול על הפעילות באתר. אנו נפרסם מראש הודעה על שינויים צפויים באתר עצמו, או בשיגור הודעת דואר אלקטרוני ובה נפרט את מהות השינוי ומועד כניסתו לתוקף.

הסכמתך לתנאי שימוש אלה מהווה גם הסכמה לתנאים שעברו שינוי ואולם ככל שנדרש על פי דין, נבקש שוב את הסכמתך לתנאים החדשים. במהלך תקופת ההודעה ועד כניסתם לתוקף של התנאים המעודכנים תינתן לך האפשרות להודיע על אי הסכמתך לה ובהתאם תפוג הרשות שניתנה לך להשתמש באתר.

בשל מגבלות השפה העברית, בחלק קטן של המקרים הניסוח הוא בלשון זכר בלבד, אך תנאים אלה כמובן מתייחסים גם לכן הנשים.

שימוש ומגבלות

השימוש באתר נועד אך ורק לשם קבלת מידע ושכירת סרטונים בתחום בו עוסק האתר. אין להשתמש באתר לכל מטרה אחרת ללא קבלת הסכמתנו בכתב, במפורש ומראש.

מקומם של תכני האתר הם באתר בלבד. אין לפרסם פרטים ותכנים מתוך האתר בכל אתר ומדיה אחרת בכל צורה שהיא. בנוסף, אלה הפעולות שנאסר עליך לעשות:

אין להעתיק את תכני האתר, להטמיע אותם (embed) באתרים אחרים, להציג אותם באמצעות פעולת מסגור (framing), ליצור אתרי מראה (mirroring) למכור, להעניק רישיון שימוש, להשכיר, להשאיל או להפיץ את תכני האתר בכל דרך שהיא.

אין לשנות, ליצור יצירות נגזרות, לבצע הנדסה חוזרת או לעשות כל פעולה במטרה לחשוף את קבצי המקור של תוכנת האתר.

אין לקשר לתוכן באתר המציג אותו במנותק מדף האינטרנט שבו התוכן נמצא. בקישור לדפי אינטרנט של האתר, אין להסתיר, לחסום, לשבש או למחוק כל מידע מדפי האינטרנט של האתר, כפי שהם במקורם.

אין לגשת לאתר או לתכנים הכלולים בו במטרה לפתח או ליצור שירות דומה או מתחרה באתר, לרבות באמצעות איסוף פרטים ומידע מתוך האתר.

אין להשתמש באתר למטרות בחינה, סריקה, איסוף אוטומטי של מידע (scraping), פעולות פצחנות (hacking), פריצת מערכות האבטחה של האתר וכל מערכת מחשב ותקשורת המשרתת אותו, הפרעה לפעולת האתר, עקיפת מנגנוני הגנה של האתר, ביצוע מניפולציות בפעילות האתר, גישה שיטתית למחשבי האתר באמצעות כלי תוכנה אוטומטיים כדוגמת: ‘bots’ ו – ‘crawlers’ וגישה לתכונה או לפונקציונאליות של האתר שאינן מיועדות להיות נגישות או אינן מתועדות.

אין להשתמש באתר לכל פעילות המהווה או מעודדת ביצוע מעשים המהווים עבירה פלילית, או עוולה אזרחית, או מפרים בכל דרך אחרת את החוק הרלבנטי, לרבות חוקים הנוגעים להטעיה, הונאה, זיוף, הגנת פרטיות, גניבת זהות, חדירה לחומר מחשב, הפצת וירוסים ותוכנות עוינות אחרות, זכות הפרסום, לשון הרע, הטרדה ופרסומי תועבה.

אין לקשר לאתר מאתרים בלתי חוקיים, לרבות אתרי הימורים, פורנוגרפיה ואתרי שנאה.

שכירת סרטונים בנושאים טיפול ושילוב התנהגותי בילדים עם אוטיזם ועיכוב התפתחותי (על פי גישת ה-ABA)

השימוש באתר זמין לכלל המשתמשים. באמצעות האתר ניתן לשכור סרטונים בנושאים טיפול ושילוב התנהגותי בילדים עם אוטיזם ועיכוב התפתחותי (על פי גישת ה-ABA). על מנת לשכור סרטון נבקש ממך להזין פרטים נוספים ולהסכים לתנאים נוספים הקשורים לתשלום עבור שכירתו.

מסירת הפרטים והשימוש בהם כפופים למדיניות הפרטיות של האתר, הזמינה בכתובת: מדיניות הפרטיות.

אנו רשאים לא לאפשר לך להשתמש באתר או לשכור סרטון מכל סוג שהוא המופיע באתר, אם לפי שיקול דעתנו ביקשת לעשות כן כדי לבצע פעולה בלתי חוקית (לדוגמה, בדרך של התחזות לאחר), או כדי לפגוע באחרים, או אם פעילותך מפרה צו בית משפט, או מפרה תנאים אלה, או אם קיימת לדעתנו סיבה מוצדקת אחרת לכך, מבלי שנצטרך לנמק את החלטתנו.

אימות פרטים

במהלך שכירת סרטון או בכל שלב לאחר מכן, אם לדעתנו יהיה צורך בכך, נוכל לאמת את פרטיך, לבקש ממך מסמכים כדוגמת צילום תעודת זהות או תעודה מזהה אחרת ולבצע בדיקה בעצמנו או בעזרת שירותים של צד שלישי. החלטתנו אם לאשר את שכירת הסרטון עשויה להיות תלויה בתהליך זה.

התכנים המתפרסמים באתר

אנו נפרסם באתר מאמרים ותכנים הקשורים בתחומי הפעילות של מרכז רפאל. התכנים הללו נכתבים בחלקם על ידי מערכת האתר ובחלקם על ידי כותבים אחרים ומוצעים להעשרת הידע בלבד. הם אינם חוות דעת מקצועית או ייעוץ משפטי ואין להתייחס אליהם ככאלה. יש להיוועץ בבעל המקצוע המתאים, קודם לביצוע כל פעולה המצריכה ייעוץ כזה.

זמינות האתר

ככלל, האתר נגיש מכל מקום בעולם ומכל מחשב המחובר לאינטרנט ונעשה כל מאמץ סביר כדי שהאתר יהיה זמין בכל עת. יחד עם זאת, אנו עשויים לחסום, בעצמנו או באמצעות צד שלישי מטעמנו, את הגישה לאתר מאזורים גיאוגרפיים מסוימים, ממחשבים המשתמשים בכתובות אינטרנט (IP address) מסוימות, או ממקורות אחרים, לשם הגנה על האתר ומניעת הפגיעה בו, במשתמשיו ובנו.

פרסומות

כבאתרים רבים אחרים, גם האתר שלנו עשוי לכלול פרסומות למוצרים ושירותים. הפרסומות יכולות להופיע בצורה של פרסומת ‘כרזה’ (Banner), פרסומת טקסטואלית, חלונית קופצת (‘pop-up’) ועוד. אם מקורן של הפרסומות הוא בחברות הפרסום ולא בנו, הרי שאין לנו שליטה על המידע המפורסם בהן, על אופיין ודרך הצגתן, ולפיכך אנו גם לא נושאים באחריות להן ולכל פעולה שתבוצע על ידך בקשר להן.

קישורים

תנאי שימוש אלה חלים על האתר בלבד והם אינם חלים על אתרים אחרים המקושרים לאתר זה. איננו שולטים או מפקחים על האתרים האחרים ואיננו נושאים באחריות לנעשה בהם. הפעילות בהם כפופה לתנאים אחרים המוצעים על ידי בעליהם ואנו ממליצים לעיין בהם היטב ולקבל החלטה מושכלת ביחס לשימוש בהם.

בכל עת ניתן לפנות אלינו באמצעות עמוד “צור קשר” באתר בכתובת: office@merkaz-refael.co.il ולדווח על קישור לאתר אחר שלדעתך תכניו פוגעניים או בלתי חוקיים. אנו נבחן את פנייתך, ובהתאם לשיקול דעתנו נחליט אם להותיר את הקישור על כנו או לבטל אותו, אולם לא נישא בכל אחריות בקשר לאתר המקושר או לקישור אליו, בין אם החלטנו להסיר את הקישור ובין אם לא.

תשלום

תוכל לשכור סרטון באמצעות תשלום באתר. הסכום לתשלום יפורסם באתר + מע”מ כדין. ניתן יהיה לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי, בהתאם לתנאים שנציג באתר מעת לעת.

ביצוע התשלום ייעשה באמצעות חברת הסליקה והשימוש בפרטיך לצורך ביצוע התשלום יהיה כמפורט במדיניות הפרטיות של האתר, בכתובת: מדיניות הפרטיות. לתשומת הלב, ביצוע עסקת האשראי והשימוש בנתוני כרטיס האשראי ובפרטים הנלווים אליהם יהיה בכפוף לתנאי חברת הסליקה.

אם מסיבה כלשהי לא הושלמה פעולת התשלום (לדוגמה, אם התעוררה בעיית תקשורת, או אמצעי התשלום שלך איננו בתוקף), נוכל לפנות אליך במישרין כדי לסייע בהשלמתה.

מעת לעת נוכל להציע הטבות באתר, לרבות בדרך של הנחות ופטור מתשלום. ההטבות מיועדות לך בלבד ואין להעביר אותם לאחר או לסחור בהם בכל צורה שהיא.

בכל עת ולפי שיקול דעתנו נוכל לשנות או לעדכן את תהליך ביצוע התשלום באתר, לרבות תוכניות התשלום, האמצעים הזמינים לתשלום ואופן סליקתם. בנוסף, בכל עת נוכל להציע שירותים ומוצרים נוספים באמצעות האתר – בין שלנו ובין של אחרים, בחינם או בכפוף לתשלום.

פרטיות

מדיניות הפרטיות של האתר מתארת את האופן שבו אנו אוספים ומשתמשים במידע אישי במסגרת הפעילות באתר. פרטיותך חשובה לנו ולכן אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדיניות הזו. המדיניות העדכנית נמצאת בכתובת: מדיניות הפרטיות.

קניין רוחני

האתר כולל ממשקי משתמש, עיצובים גראפיים, איורים, טקסטים, צלמיות (icons), קוד תוכנה ועוד. כל אלה מוגנים בזכויות יוצרים וחלקם אף באמצעות זכויות קנין רוחני נוספות כדוגמת סימני מסחר וסודות מסחר. מלוא הזכויות בתכנים אלה הן בבעלותנו או שקיבלנו רשות של אחרים להשתמש בהן באתר.

מלבד הרשות שניתנה לך במפורש להשתמש באתר, כמפורט בתנאים אלה, אין לעשות באתר ואין להרשות לאחרים לעשות באתר ובכל מרכיב הכלול בו שימוש שלא הותר במפורש. הסימנים © ו – ® מעידים על קיומם של זכויות קנייניות. אין לשבש את הצגתם.

אחריות

האתר ובכלל זה כלל המידע והשירותים בו, מוצעים לשימוש כפי שהם ובאופן אחיד לכלל המשתמשים, למעט אפשרות שכירת סרטון קורס שהינה בכפוף לתשלום. איננו מתאימים את האתר לצרכיך או לצרכי משתמשים אחרים ולא נישא באחריות לפעילותך באתר וליכולתנו לספק את צרכיך המסוימים.

השימוש שלך באתר וחשיפתך למידע באתר נעשים על אחריותך בלבד. איננו נוטלים כל אחריות לפעילות באתר, למידע ולשירותים המוצעים באמצעותו, ובכלל זה איננו מתחייבים לכך שהתוכן הכלול בהם הוא מקיף, נכון, עדכני וחוקי. במקרים של ספק ובכל מקרה נדרש, מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע מתאימים לפני קבלת החלטה המבוססת על מידע המפורסם באתר. לידיעתך, על אף שהשיעורים המוצגים בסרטונים נכתבו על סמך ניסיון רב, עתיר שנים וספרות מחקרית, הם אינם מהווים בשום אופן ובשום צורה כלשהי תחליף לייעוץ מקצועי של מנתח התנהגות מוסמך. היות וכך, כל שימוש במידע המופק מסרטונים אלו לרבות טכניקות עבודה וכד’, הן על אחריותך בלבד.

לעתים עלולות להתרחש תקלות בפעילות האתר, בגלל בעיות בפעילות ספקי התקשורת של האתר, מערכות התוכנה של האתר, שינויים ותחזוקה שאנחנו מבצעים באתר ועוד. תקלות מסוג זה גורמות לאי נוחות וקושי בשימוש באתר ואנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להתגבר עליהן במהירות המרבית. אם נתקלת בבעיה טכנית בצפייה בסרטון אנא צור עימנו קשר ואנו נפעל לתקנה בהקדם. יובהר כי לא נישא באחריות לכל אי נוחות או נזק העלולים להיגרם כתוצאה מתקלה בפעילות האתר ובזמינות הסרטונים.

שינויים

מעת לעת נוכל לערוך שינויים באתר, לרבות היקף השירותים המוענקים באמצעותו, מראהו ואופיו. אנו רשאים גם להחליט על הפסקה מוחלטת של פעילות האתר, בין באופן זמני ובין ללא מגבלת זמן.

שמירה

אנו רשאים (אך לא חייבים) לשמור מידע שנצבר באתר בהתאם למפורט במדיניות הפרטיות של האתר, הזמינה לצפייה בכתובת: מדיניות הפרטיות, זאת גם לאחר שחדלת להשתמש באתר ואף לאחר הפסקת פעילותו. היות שלא נשמור בהכרח את המידע, אנו ממליצים לך ליצור עותק ולשמור כל מידע שחשוב לך לגבות.

עודכן לאחרונה ביום: 30.10.2019

כניסה לאתר

הרשמה לאתר

דילוג לתוכן