התחברות/הרשמה לאתר

המלצות

ענבר, רציתי להודות לך על תקופה מהממת! קיבלת אותי לעבודה בלי ניסיון קודם או רקע בתחום האוטיזם, והכשרת אותי להיות גם משלבת וגם תרפיסטית בגישת ה-ABA. תמיד הסברת לי בסבלנות כל שאלה שהייתה לי, ונתת לי המון כלים מעשיים שעזרו לי להתמודד בצורה הכי מקצועית בשטח בזמן ששילבתי את ר' בגן הרגיל ועבדתי איתו כתרפיסטית . ההדרכות שלך היו מרתקות, מקצועיות מאוד ומגוונות. למרות כל הקשיים שהיו לר' בתחילת הדרך, לא התייאשת, והנה הוא עולה בשנה הבאה לכיתה א' רגילה! (מי היה מאמין?). מאחלת לך המון הצלחה בהמשך, ומודה לך מאוד על הכל (במיוחד על הפרגונים לאורך כל הדרך :-))
הודיה אניג'ר
סטודנטית לריפוי בעיסוק (בת ים)
"לענבר מקסימה, עברו שנה וחצי מאז שהתחלת להדריך אותי כמטפלת בשיטת ABA, ובתקופה הזו לימדת אותי את התיאוריות העיקריות ואת דרכי הטיפול השונות. את מדריכה נדירה, בעלת יכולות אישיותיות כבירות המאפשרות לך לראות כל ילד בפני עצמו, לזהות את הטיפול המתאים לו, את הדרך הנכונה להגיע אליו ולהדריך אחרים כיצד לעשות זאת. יש בך רגישות עצומה ויכולות אבחנה מדהימות שבאות לידי ביטוי כלפי כל אדם, ילד או מבוגר, מטופל או מטפל! למדתי ממך המון, הן על הטיפול בשיטת ABA, והן על תקשורת בין-אישית בכללותה, וברור לי שכל מי שיעבוד איתך בעתיד יצא נשכר".
הילה טאובר
מורה (תל-אביב)
לענבר היקרה, איך אפשר לסכם 3 שנים של עשיית, התמדה, לימוד, שיתוף פעולה ותמיכה? רק רציתי להגיד לך באמת תודה רבה על הכל! תודה שהיית שם להדריך ולהנחות אותי בכל דבר ובעיה שעלתה, תודה שתמיד היית שם כדי לתת עצה טובה, תודה שתמיד גרמת לי להרגיש שאני טובה במה שאני עושה ותודה על הדוגמא שהיית עבורי! מאוד נהניתי לעבוד איתך ולצידך ובהחלט אני לוקחת איתי את כל ארגז הכלים שקיבלתי ממך הלאה".
רחל בירגר טבצ'ניק,
מנתחת התנהגות מוסמכת (ארה"ב)
"לענבר המדהימה! במהלך העבודה איתך, למדתי שמקצועיות ואנושיות הם ערכים בלתי נפרדים מאישיותך. כבר מהמפגש הראשון, הבנתי שאני בידיים טובות, שיש על מי לסמוך. הופתעתי מאוד לגלות עוד כמה אפשר ללמוד על הגישה ההתנהגותית ולהעשיר את עצמי בתחום למרות שכבר עברתי קורס מטפלים בגישה ההתנהגותית והגעתי ממסגרת מקצועית מאוד שעובדת על פי גישה זו! היום, שנתיים אחרי, אני מבינה עד כמה ההכשרה הזו עזרה לי ואני מאמינה שהדרך בה את עובדת (הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית) מועילה עד מאוד לצוות ולמשפחה כאחד...התפיסה המקצועית שלי בתור מטפלת התעצבה והתגבשה לא מעט בזכות ההיכרות והעבודה איתך".
שחר לוי
תרפיסטית ב"אלוטף" אסף הרופא (נתיבות)
"ענבר, רציתי לכתוב לך כמה מילים ולנסות דרכן להביע את תודתי והערכתי על השנה האחרונה. קיבלת אותי ללא ניסיון וליווית אותי בסבלנות, בהקשבה ובמקצועיות, עד אשר הפכתי למטפל מקצועי ומיומן. אוזנך תמיד הייתה קשובה לתת עצה ותמיד היית זמינה בשבילי. לאורך כל השנה לא איבדת את סבלנותך לרגע, וגם ברגעים הקשים שלי אמרת לי שאני מטפל טוב גם כשאני לא תמיד חשבתי כך. המקצועיות שלך וההתמדה נתנו פירות והתברכתי לראות את ד' המקסים מתקדם ומתפתח מול עיני! יישר כוח ובהצלחה בהמשך!".
אוהד כספי
, תרפיסט ב-ABA (יהוד)
לענבר, רציתי להגיד לך תודה על הדרכה מקצועית מהרמה הראשונה! בכל מפגש שלנו טרחת להעשיר אותי בעוד ועוד ידע. כבר מתחילת התוכנית היית עם היד על הדופק, עקבת אחרי התקדמות הילד ואחרי ההתקדמות שלי כמטפלת. לא חסכת מעולם במחמאות ובחיזוקים, וגם עזרת לי "להתפקס" כשאיבדתי קצת את הדרך. במהלך כל השנה הרגשתי פתוחה להתייעץ איתך לגבי קשיים, הצלחות או הצעות שהיו לי ואת מצידך תמיד היית קשובה, לקחת כל אמירה שנזרקה לאוויר ברצינות ושקלת את הדברים בכובד ראש. סיימתי את השנה כאשר אני מרגישה שהייתי שותפה לשינוי משמעותי שהתרחש אצל הילד איתו עבדתי, אך יותר מכך- קיבלתי כלים שיישארו איתי כל החיים".
אורטל שבח-שרון
(תל אביב)
"לענבר, הכשרת אותי לעבודה בתור תרפיסטית בשיטת ה-ABA. רציתי לומר לך, שההכשרה הייתה מקצועית מאוד עם הרבה דגשים לעבודה נכונה ומדויקת, וכללת בה גם את הפן העיוני וגם את הפן המעשי. היה לי כיף לראות שחוץ מהתקדמות של ע' (שזה כמובן הדבר החשוב ביותר) דאגת שגם לנו הצוות, יהיה נעים להגיע ולעבוד איתו. בזכותך רכשתי מקצוע לחיים, שאני בטוחה בעזרת השם שיקדם אותי מאוד ברמה האישית וברמה המקצועית."
שרית ועקנין
כפר מימון
לענבר! לפני שהכרתי אותך לא יצא לי לעבוד עם ילדים על הרצף האוטיסטי. גם במהלך לימודי התואר הראשון שלי, למדתי מעט מאוד על הגישה ההתנהגותית, אך לימוד זה לא היה מספיק לי כלל כאשר עבדתי עם מ'. לימדת אותי ונתת לי הדרכות צמודות ועקביות שהגעתי ממש מ"אפס". הביקורת שקיבלתי ממך הייתה בונה ותומכת. תרמת לי ידע רב שילווה אותי בהמשך הדרך. רציתי לומר לך, שנהניתי מכל רגע! המקצועיות שלך והמומחיות שלך בלטו בכל רובד בעבודה שהייתה עם מ'.
נטע מלול דרור
יועצת חינוכית (מודיעין)
לענברי היקרה! ליווית אותי כמנתחת התנהגות בתוכנית ביתית לילד קטן עם אוטיזם יחד עם משפחתו המקסימה. כבר בהכרות הראשונה אתך הרגשתי את החיבור ושאתך אני אסתדר. אני חייבת להגיד לך: תודה, תודה, תודה ענקית! על ההדרכה, הסבלנות להקשיב ולעזור, על הליווי בתוכניות ועל ההכוונות במהלך הטיפול. תודה על על הפרגונים וההערות הבונות, כי בהחלט בניתי מהם הצלחות והתחזקתי יותר בלמידה וביישום. גם במישור האישי זכיתי להכיר אדם אנושי ונפלא, שכיף ונוח להיות בקרבתו. מאחלת לך הצלחה רבה בכל אשר תפני, באהבה רבה – ליאת".
ליאת בן-עמי
תרפיסטית ומשלבת ב-ABA (חולון)
"לענבר היקרה! רציתי לומר לך תודה על העבודה המשותפת, על ההשקעה והליווי המקצועי. העבודה איתך בתוכניות השילוב ובתכנית הביתית חשפה אותי להמון כלים שימושיים ושיטות עבודה שיובילו אותי גם כמנחה בעצמי. הלמידה ממך הייתה מהנה ומעניינת והתוצאות שקיבלנו מילאו אותי בביטחון וסיפוק. מודה לך על המשוב השוטף והליווי הצמוד שהעניקו לעבודה שלי עם ר' דיוק ורמה מקצועית גבוהה".
קרין י'
מנתחת התנהגות (פתח-תקווה)
ענבר היקרה, רציתי לומר לך שאפו ענקי על הליווי המקצועי, שנתת לי בזמן ששילבתי את ל' בגן הרגיל. למרות שהגעתי אל ל' עם ידע קודם מגנים של אלו"ט שבהם עבדתי בעבר, אני מרגישה שהוספת לי ידע רב ונוסף ושקיבלתי ממך ליווי מקצועי מתמשך ומעמיק לאורך כל הדרך. את אדם שיודע לפרגן ולתת אמון בעובדים שלו, והדבר הזה בסופו של דבר בא לידי ביטוי בשטח - בעבודה עם הילדים. הייתה לי תקופה נהדרת! מקווה שדרכינו עוד יפגשו בהמשך,
נוי רובין
תרפיסטית לשעבר בגנים של אלו"ט (בת ים)
לענבר בן ארי, רציתי להודות לך על השנה בה עבדנו יחד. נתת לי המון כלים וידע לעבודה עם מ'. התחלנו את השנה כש-מ' מסרבת להיכנס לחדר הטיפולים, והיא ללא הרגלי למידה כלל. על ידי ההכשרה המקיפה שנתת לי והליווי המקצועי הצמוד ממך במהלך כל השנה כולה, הצלחתי לצעוד איתה צעד אחרי צעד במהלך הטיפול ולהביא אותה להישגים מרשימים. היא החלה לדבר, ליצור אינטרקציות איתי ועם המשפחה ולעשות עוד הרבה מאוד דברים שלא עשתה בעבר. היה מרגש לראות אותה מתקדמת ככה. מודה לך על הזכות שנפלה בחלקי לקחת חלק בתוכנית הזו ובקידומה של מ'. שתהיה לך שנה מקסימה,
מוריה ליקה
גננת לחינוך מיוחד (אור יהודה)
"ההנחיה של ענבר הייתה מרתקת מתחילתה עד סופה. הרגשתי שהיא הרחיבה לי את זווית ההסתכלות על הילד עם האוטיזם בצורה מדהימה, והיא נתנה לי כלים רבים להבין לעומק מה זה טיפול התנהגותי ואיך צריך לבצע אותו בשטח. קיבלתי הסברים מקיפים על ההיגיון שעומד מאחורי הטיפול ההתנהגותי, ובזכות זה הצלחתי ליישם ולהבין לעומק את דרך העבודה. ענבר גם אפשרה המון מקום לגמישות, יצירתיות וביטוי עצמי בעבודה עם הילד (מה שתרם מאוד לבניית הקשר האיכותי בינינו). זמינותה של ענבר ויכולת ההכלה שלה לקשיים, שעלו לי בזמן העבודה סייעו לי מאוד בכל רגע נתון".
נטלי הראלי
מנתחת התנהגות ורכזת שילוב תעסוקתי לבוגרים עם אספרגר בית אקשטיין (רמת גן)
"ענבר היקרה, ראשית ברצוני להודות על ההזדמנות, שניתנה לי לתאר ולשתף, עד כמה אני מרגישה שזכיתי להכיר בן אדם מדהים ומיוחד כמוך. כבר בתחילת הדרך, נוכחתי לגלות ולהבין עד כמה את מאורגנת, מקצועית, כשרונית, מסורה וממוקדת מטרה. נתרמתי רבות מההכשרה שלך, למרות שכבר הגעתי אליך כ"תרפיסטית מנוסה" שעבדה בגן אלוטף ב"אסף הרופא". ההכשרה שנתת לי חידשה וחידדה לי דברים רבים ומשמעותיים אחרים אליהם לא נחשפתי קודם לכן! מדהים היה לראות עד כמה האמנת ודאגת לילד, למשפחתו ולצוות המטפלים שבתכנית. כמו כן דאגת להיות זמינה ופנויה, טכנית ורגשית- בכל עת ולאורך כל הדרך. חשפת אותי ואת צוות המטפלים לדרכי עבודה שונות ומגוונות ופיתחת אצלנו בצורה מדהימה את יכולת היצירתיות".
אורטל דימרי
תרפיסטית ב"אלוטף" אסף הרופא (נתיבות)
"ענבר, לאחר שלוש שנים בהן עבדתי בגני תקשורת שונים, גנים בהם נחשפתי לשיטות טיפול שונות ומגוונות רציתי לומר לך תודה. תודה שחשפת אותי לשיטה ההתנהגותית, לאופן טיפול שונה, מעמיק ויסודי, אליו לא נחשפתי במקומות אחרים. הסימולציות הרבות יחד עם המשוב התכוף שלך הפכו אותי לתרפיסטית מקצועית והידע שרכשתי ממך סייע לי רבות גם בתפקידי כגננת וכמנתחת התנהגות. לאורך כל התוכנית ליווית, תמכת, הדרכת וסייעת לי למשפחה ולצוות להבין "מה זה לחשוב התנהגותית" ואיך לעבוד בטכניקות לימוד שונות. התוכנית הטיפולית אותה בנית עבור א' התאימה באופן מדויק לקשייו והיה נפלא לראות אותו מתקדם, מתפתח ורוכש מיומנויות חדשות שלא היו לו בעבר. תודה רבה לך על הליווי הרגשי, המקצועי והיכולת שלך להכיל את צרכי המשפחה ושלנו, הצוות המטפל. אני סמוכה ובטוחה כי דרכך המקצועית תקרין אור בחייהם של ילדים ומשפחות רבות".
סיון דוקטורי
גננת בגני תקשורת ומנתחת התנהגות (אשקלון)
בסיעתא דשמיא, ענבר המדהימה!! רגע אחד לפני שאנו נפרדות, אי אפשר לסיים בלי לך להודות! בתחילת הדרך, שהכרנו אותך ונכנסנו לעבודה, היינו טירוניות לגמרי בשיטת ה-ABA ואת אותנו לימדת את רזי השיטה, הסברת והבהרת בצורה ברורה ומדויקת, ולא נלאית מלהדגים שוב ושוב, על מנת שלא נשכח אף פרט חשוב. וכל זאת באורך רוח ובסבלנות ללא קץ, מאור פנים תמידי ופרגון מעודד. במהלך העבודה לא חשנו ברוך השם כל דאגה, בכל קושי שהתעורר עם י' או עם משפחתו. תמיד היית לנו אוזן קשבת והיה למי לפנות! כשאנו רואות את ההישגים של י' כיום, את ההתקדמות האדירה שלו ברוך השם בכל התחומים(!) איך הוא מדבר ממש לא יאומן פלאי פלאים, אנו מסתכלות וממש נדהמות, מנסות לדפדף ולהיזכר איך הוא היה רק שנה לאחור…זכית את להיות שליחה נאמנה של בורא עולם, וזכות גדולה הייתה לנו להיות השותפות שלך. מעריכות ומוקירות בלי גבול ומידה, רחלי ורייזי"
רחלי וינוגרד ורייזי אדלשטיין
תרפיסטיות ב-ABA (בני ברק)
"לענבר המקסימה! רק רציתי להגיד לך כמה מדהים ומהנה היה לעבוד איתך 3 שנים וללמוד ממך כל כך הרבה. את לימדת אותי את רזי גישת ה-ABA ומגוון אסטרטגיות טיפול הקשורות בתחום זה. אורך הרוח, הסבלנות הנדירה שלך ועצם העובדה, שתמיד היית פנויה בכל זמן ובכל מצב לכל שאלה ובעיה שעלתה בתוכנית, סייעו לי מאוד בעבודה עם ד'. בזכותך הגעתי לרמת דיוק וניתוח מקצועיים מאוד, וראיתי כיצד ד' מתקדמת ולומדת בכל יום דברים חדשים! רציתי להוסיף ולומר, שאהבתי את העבודה המשותפת שלך עם הצוות, את סגנון ישיבות הצוות שהעברת, ואת זה, שלא ויתרת לי ולאף אחד מהצוות עד שנדע בדיוק איך לעבוד בצורה הנכונה והמדויקת ביותר. למדתי ממך כל כך הרבה מבחינה תיאורטית ומבחינה מעשית יותר מכל מנתחת התנהגות אחרת שעבדתי איתה בתחום."
רונית סימן טוב
סטודנטית לניתוח התנהגות (ראשל"צ)
"לענבר המקסימה, לפני שלמדתי אצלך הייתי בטוחה שה- ABA זה "אילוף", ואפילו חששתי להיכנס לתחום הזה. שינית לי את המחשבה הזאת מן הקצה אל הקצה, והיום הפכתי לשגרירה של הגישה ההתנהגותית. תודה על ההכשרה המרתקת, על הסבלנות, על הדיוק ואורך הרוח! כיף גדול לראות את הילדים שאיתם אני עובדת מתקדמים בזכות הכלים שנתת לי. זה הסיפוק הכי גדול שיש! לקחתי את מה שלמדתי ממך לא רק לילדים איתם אני עובדת אלא גם לחיים שלי."
מיכל יעקובי
תרפיסטית ומשלבת ב-ABA
"לענבר המקסימה! זכיתי ללמוד ממך 7 שנים רצופות(!) כתרפיסטית וכמשלבת של ילדים מתוקים איתם עבדנו יחד. קיבלתי ממך כל כך הרבה ידע, בכל כך הרבה תחומים שקשורים לאוטיזם ול-ABA שהיריעה קצרה מלהכיל... הפכת אותי מתרפיסטית מתחילה, לתרפיסטית ולמשלבת בכירה מהמדרגה הראשונה! היום אני כבר מנתחת התנהגות בעצמי, ויודעת להעריך היטב איזה כלים קיבלתי ממך. תודה על ההקשבה, הכתף התומכת והליווי האנושי."
ספיר רון כהן
מנתחת התנהגות (נס ציונה)
"ענבר, רציתי להגיד לך תודה על שנות העבודה המשותפות שלנו. כאשר התחלנו לעבוד יחד כבר הייתי תרפיסט דיי מנוסה עם כמה שנות וותק, אך על אף ניסיוני, נתרמתי רבות מהידע המקצועי העשיר שלך ונחשפתי להיבטים מקצועיים בעבודה, אליהם לא נחשפתי במקומות אחרים. נוסף על כך, ואולי הכי חשוב, היה משמעותי מאוד עבורי להרגיש שאת קשובה ומסורה לטיפול גם לי כחלק מהצוות, וגם להורים ולילד. תמיד היית זמינה לשאלות המקצועיות שעלו, ותמיד הרגשתי שאת שמחה על שאני מעלה בפניך התלבטויות מקצועיות. היה כיף להגיע לעבודה שיש תחושה של אכפתיות ומושקעות אמיתית בעבודה עם הילד. תודה רבה על הלימוד, ההשקעה והרגישות".
עודד מ.
תרפיסט ב-ABA (חולון)

כניסה לאתר

הרשמה לאתר

דילוג לתוכן